Jak funkcjonuje hurtownia sprzętu medycznego

Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie każda jednostka ochrony zdrowia – poczynając od jednoosobowych działalności lekarskich, przez przychodnie, aż po szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne materiały i aparaturę, które wykorzystywane są w typowej pracy z pacjentami.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są zarówno lekarze wszystkich specjalizacji, a także pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspomaga w pracy zapewniając dobrej jakości, świetne sprzęty medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Sprawdź
Internetowy sklep medyczny

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje produkty z wielu medycznych specjalności, jakie zawierają nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu medycznego zaopatruje także diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z firm, jakich produkty są oferowane to na przykład LP Italiana, Cormay i Poch.

Hurtownie medyczne zaopatrują także centra rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z innej strony akcesoria i asortyment dentystyczny, jaki oferuje sklep, to ponad osiem tysięcy produktów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Oferowane towary pochodzą od renomowanych firm, do których należy między innymi: Melag, Polydentia, Microbrush. W dostępnym asortymencie są też produkty krajowe, producenci takich produktów np. Zhermapol lub Chema.
Dostępne są towary jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty i masy wyciskowe; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne jak również różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany tutaj krótki zarys asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część tego, co można znaleźć nie tylko w sklepach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.