Zdobycze ginekologii estetycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym sposobem na wstydliwe problemy kobiet

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo deformacjami zewnętrznych narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc intymnych – ginekologia estetyczna proponuje dla szereg opcji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje bolączki i znacząco poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite może być wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane będą w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty leczenia potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji erotycznej i zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa i niezwykle szybka, Etap gojenia, względem tradycyjnych metod jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – przywraca normalne działanie całego układu moczowego.
Rezultatem może być polepszenie komfortu życia oraz psychicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chcesz polepszyć wygląd warg sromowych? Masz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć Twoje bolączki, które do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.